HAKKIMIZDA

İnciler Elektrik Yangın Uyarı ve İkaz Sistemler

Firmamız uzman personeli ile 20 seneden beri askeriye, polis, hastahaneler, yardım servisleri ve yurdumuzdaki endüstri bölümlerine sürekli olarak işitsel ve görsel ikaz sistemlerini temin etmektedir. El emeği ve teknolojik gelişmelerle beraber şartlar ne olursa olsun müşterilerimizin güvenlik ihtiyacını sağlayabiliyoruz.

Deneyimli satış, servis ve teknik destek ekibimizle satış öncesinden başlayıp servise kadar uzman hizmetimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üs düzeyde tutmayı amaç edindik. Güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış ürünlerimizle sizlere özel tasarımlar da yapmaktayız. 20 yılı aşkın tecrübemizle 2 yıl garantili kalitesi ve uygun fiyatı ile kendi imalatımız olan yangın uyarı ve ikaz sistemlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz

Vizyonumuz

İnciler elektrik yangın uyarı ikaz sistemleri olarak vizyonumuz;Ürettiğimiz tüm ürünlerde ve verdiğimiz hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek Dünyada örnek şirket olmak. Kalite konusunda referans gösterilerek Dünya markası olmak.

Misyonumuz

İnciler elektrik yangın uyarı ikaz sistemleri olarak misyonumuz;Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek. Tüketici haklarını savunmak, firma kurumsallığımızda ve ürünlerimizde doğaya ve insana saygı prensibini son derece titizlikle uygulamak.
İnsanlık için; verimli, kolay kullanılabilen, hayatı kolaylaştıracak ürünler yapmak.
Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
Yeni iş istihdamları oluşturmak,
Düşük maliyet ve yüksek kalitede üretim yapmak

Markalarımız

Rakamlarla Biz

+
Ürün Sayısı
++
Mutlu Müşteri
+
Referans

Referanslarımızdan Bazıları